BENU Magyar Kupa - KSI SE - METALCOM Szentes

BENU Kupa, 2. forduló, 1. nap
Mérkőzés a METALCOM Szentes ellen

0A0B8A70 1740 4855 ACBA 84FA3A5E151AFotó: Vidovics László

2020.07.31, 19:30, Szentesi uszoda 33 m-es medence

Gólszerzőink: Pető Attila – 2, Gábor Lőrinc – 2, Hajdu Attila – 1, Némethy Dániel – 1, Dubinák Szabolcs – 1, Szalai Péter Miklós – 1.

KSI SE – METALCOM Szentes
8 - 11

Az első negyed ráúszását csapatunk nyerte, a támadást viszont nem sikerült gólra váltani, így ellenfelünk kezébe került a lehetőség. A Szentes a második támadásából szerzett gólt, azonban nagyon gyorsan megszereztük mi is első találatunkat. A negyed végére 2:3 volt az állás. Az ezt követő játékrészben a Szentes is és csapatunk is 1-1 gólt lőtt, a félidőben 3:4 állt az eredményjelző táblán. Igazán fej-fej mellett a harmadik negyed során haladt a két csapat. A játékrész elején kiegyenlítettünk, majd az utána lévő Szentes találatokra, egy-egy KSI gól volt a felelet. Körülbelül fél perc volt hátra ebből a játékrészből, amikor ellenfelünk 2 gólos különbségre tudott szert tenni. Az utolsó 8 percben játékosaink megpróbáltak még felzárkózni, a negyed során 2x juttatták be a labdát a Szentes kapujába, a három pontot azonban ellenfelünk zsebelte be.

Horváth János értékelése a mérkőzésről:
„Nagyon büszke vagyok a csapatomra! Szentesre a nálunk jobb csapatok is remegve jönnek! A nagy közönség és a Tv közvetítés nem nyomta agyon a fiaimat! Ügyesen megfontoltan játszottunk, annak ellenére, hogy az egyéni párharcokban 20-30 kg izom volt a különbség nem a mi javunkra! Úgy érzem jó úton járunk .... hajrá KSI!💛💙💛💙💛💙”