BENU Magyar Kupa - Szolnoki Dózsa - KSI SE

2020.08.01, 10:00, Szentesi uszoda 33 m-es medence

Gólszerzőink: Pető Attila – 2, Gábor Lőrinc – 2, Nagy Ákos – 1.

Szolnoki Dózsa – KSI SE
14 – 4

A mérkőzés első negyedében a Szolnok hamar megszerezte a vezetést. Nagyjából 3 perccel a vége előtt már 3 góllal vezettek, amikor büntetőből csapatunk is megszerezte az első találatát. A játékrész vége előtt még egy gólt lőttünk ellenfelünknek, így a Szolnok csupán 1 gólos különbséggel tudta zárni az első 8 percet. A második negyedben nem tudtunk betalálni az ellenfél kapujába, ők viszont tovább növelték a különbséget a két csapat között. A félidőnél 7:2 volt az eredmény. A meccs alatt 4 találatot szereztünk, az utolsót a negyedik negyed vége felé. A fiúk ismét szépen helytálltak egy erős ellenféllel szemben.