tippmixpro

Budapest lány mérkőzések összefoglalói

Budapesti Gyermek II. Leány és Gyermek III. Bajnokság - mérkőzés az Oázis és az Oxigén ellen.
 IMG 4980

2020.10.17, 14:15, Széchy Tamás uszoda – Margitsziget

KSI leány - Oxigén

8 – 11

Gólszerzőink: Nagy Eszter - 5, Dimitrovics Nia - 3.

2020.10.17, 19:15, Komjádi Béla Sportuszoda

Oázis Sport Club – KSI-Százhalombatta

4 – 21

Gólszerzőink: Kemény Amira Anna - 6, Péter Nóra - 5, Nagy Eszter - 4, Dimitrovics Nia - 4, György Eszter - 1, Horváth Bodza - 1.

Bozi Áron értékelése a két mérkőzésről:

“A mai nap első mérkőzését a 2008 fiú bajnokságban játszottuk az Oxigén csapata ellen. A mérkőzés első negyedében ellépett az ellenfél két góllal, amit a negyed végére sikerült ledolgozni. A védekezésben túl sokat hibázott a csapat, hiányoztak a labdaszerzések és az ebből való lefordulások. Bár a mérkőzésen még egyszer át tudtuk venni a vezetést, de megtartani nem tudtuk, így alakult ki a 11-8-as végeredmény. Gratulálok az Oxigén csapatának.

A nap második mérkőzését az Oázis csapata ellen játszottuk a 2007-es lány bajnokságban. Ezen a mérkőzésen a lányok kijavítva délutáni hibájukat, sokkal jobban figyeltek a labdaszerzésekre és a megúszásokra, ami meg is hozta az eredményét, így nyertünk 21-4 arányban.

Összességében elégedetlen vagyok a mai nap eredményével, az első meccsen nyújtott teljesítmények miatt.”