tippmixpro

Budapest Gyermek III. - szoros mérkőzés a lányoknál

Budapest Gyermek III. Fiú Bajnokság - KSI leány csapatunk mérkőzése az FTC II. ellen.

IMG 4980

2020.12.12, 12:00, Hajós Alfréd Sportuszoda - 33 m-es medence

KSI leány - FTC II.

8 - 9

Gólszerzőink: Péter Nóra - 3, Dimitrovics Nia - 2, Horváth Sára - 1, Kiss Emma Gitta - 1, Horváth Lilla - 1.

Bozi Áron értékelése:

"Szombaton a 2008-as fiú bajnokságban szerepeltek a lányok az FTC II. csapata ellen. A mérkőzés nem indult jól, mert az elöl kialakított helyzeteket kihagytuk, hátul meg egy-egy egyéni helyezkedési hibával hoztuk magunkat nehéz helyzetbe. Az meccs félidejében 5-2-re vezetett a Fradi. Ezután a lányok elkezdtek magabiztosabban támadni. Sikerült kiegyenlíteni kétszer is, először 5-5-re, majd 7-5-ről sikerült vissza kapaszkodniuk a lányoknak 8-8-ra. Az utolsó két percben kétszer is támadhattunk a vezetésért. Ezt nem sikerült megszerezni, és a végén a döntetlen is kicsúszott a kezünkből. Így a végeredmény 9-8 lett a Fradi javára. Gratulálok mind a két csapatnak, egy nagyon kiélezett mérkőzésen vesztettünk ma. Sajnos olyan egyéni hibákat vétettünk védekezésben, amik az ilyen és ehhez hasonló mérkőzéseken nem férnek bele. Ezen a mérkőzésen és az előzőn is a Honvéd ellen, majd kétszer több kapura lövésünk volt, mint az ellenfélnek, de mind a két mérkőzésen mi jöttünk ki a vesztesen a vízből, így nagyon fontos lesz javítanunk a helyzetek kihasználásán. Összességében nagyon büszke vagyok a csapatomra a küzdeni tudása, és elmúlt fél éves munka miatt. Áldott Ünnepek kívánok mindenkinek."