Első vereség a Kecskemét ellen

Egy elmaradt mérkőzést pótoltunk be csütörtökön a Kecskemét ellen. A fordulót a kecskeméti uszodában játszottuk, ez az első vereségünk és reméljük egyben az utolsó is.

Az első negyedet jól kezdtük, egy akciógóllal és egy büntetővel már 2-0-ás vezetést szereztünk. A második negyedben sajnos fordult a kocka és visszahozták 2-2-re a mérkőzést. A negyed végén még a vezetést is átvették egy időn túli büntetővel.

A harmadik negyedben sikerült elmenniük három góllal. Próbáltunk visszajönni a meccsbe, de mikor lőttünk egyet egyből kaptuk is a választ. A negyedik negyedet 4-7-es Kecskemét vezetéssel kezdtük.

Mi kezdtünk egy góllal, de megint sikerült visszaállítaniuk a háromgólos előnyt. Ezután egy büntetőhöz jutottunk, amit nem sikerült értékesíteni, de ezután még sikerült közel kerülni ellenfelünkhöz. Két gólt szereztünk egymás után. Egy gól volt a különbség, 7-8 az állás. Másfél perc volt még hátra, ami sajnos kevés volt már az egyenlítésre. A végén még betalált a Kecskemét, a végeredmény 7-9.