Háromból három, győzőtt az Ifi is

A harmadik mérkőzést az Ifjúsági csapatunk játszotta, akik az elejétől kezdve végig vezettek és hatgólos győzelmet arattak.

Mi szereztük az első gólt a negyed elején. Ezután percekig nem esett gól, viszont a negyed végén szinte minden támadásból gól volt, a negyed végére 2-5-ös vezetést szereztünk.

A második negyedben próbáltak kapaszkodni a hazaiak és megnyerték a negyedet 2-1-re, de még mindig két góllal vezettünk a félidőben.

A harmadik negyed megint jobban sikerült, ahol zsínórban öt gólt szereztünk és már 4-11-re vezettünk. A negyed utolsó másodperceiben büntetőhöz jutott a BVSC, ezzel a negyedik negyed előtt 5-11-es vezetéssel álltunk.

Az utolsó negyedben már biztos volt a győzelmünk és sikerült tartanunk az különbséget is. A negyed 3-3 lett, így a végeredmény 8-14-es győzelem a javunkra.

A csapat edzője Horváth János a mérkőzésről:
"Jól kezdtük ezt a számunkra igen fontos mérkőzést . Sikerült 3-4 góllal elhúznunk, mivel eléggé fáradt a csapatom, ezért utána az eredmény tartása volt a fontos. Gratulálok a csapatnak!"