Ifjúsági győzelem

Az Ifjúsági csapatunk magabiztos győzelmet aratott a Fradi ellen. Az első két negyedben még szorosabb volt a mérkőzés, de a félidőre sikerült ellépnünk ellenfelünktől.

Az első negyedben sikerült 0-2-es vezetést szereznünk, azonban a negyed végére a hazaiak is betaláltak. A második negyed elején egyenlített a hazai csapat. A negyed felétől mi irányítottuk a mérkőzést és sikerült 3-6-os vezetést szereznünk a félidőre.

A harmadik negyedben a Fradi szerezte az első gólt, ezután mi következtünk. Sorozatban négy találatot jegyeztünk, ezzel 4-10-es vezetéssel álltunk a harmadik negyedben. Az utolsó negyedre 6-11-el fordultunk.

A negyedik negyedben már csak az eredményt kellett tartanunk, ez sikerült is. A negyedet 3-4-re nyertük meg, a mérkőzés végeredménye 9-15.

A csapat edzője Horváth János a mérkőzésről:
"Elejétől kezdve irányítottuk a mérkőzést. Picit tompábbak voltunk a kelleténél, de végül simán hoztuk a mérkőzést. Gyönyörű akciók mellett alapvető hibákat is vétettünk. Végül is győzelmünk nem forgott veszélyben."