Vereség a Fradi ellen

A BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság 10. fordulójában második vereségünk szenvedtük el a Fradi ellen. Ezzel még az első helyen állunk a tabellán és megyünk tovább a bajnoki címért.

Az első negyedben beragadtunk és pár percig nem is született gól. A negyed második felében két gyors góllal a Fradi szerezte meg a vezetést. Összeszedtük magunkat és a negyed végére sikerült egyenlítenünk.

A második játékrész első gólja a miénk volt, ezzel sikerült vezetést szereznünk. Egyenlített az ellenfél és újra vezetést sikerült szereznünk, az állás 4-3. Ez volt az utolsó alkalom a meccsen, hogy mi vezettünk. Még a félidő előtt fordított a Fradi és 6-4-es vezetéssel kezdtük a harmadik negyedet.

Próbáltunk kapaszkodni, de nem sikerült lefaragni a hátrányból. Végig megvolt a kétgólos különbség, majd a negyed végén már 9-6-ra vezetett a Fradi. Az utolsó negyedben se sikerült feljönnünk, sőt még nőtt is a különbség. A végeredmény 12-8 a Fradi javára.