Magabiztos Ifjúsági győzelem

Az Ifjúsági csapatunk is győzelmet aratott a BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság 12. fordulójában a Racionet Honvéd ellen. Összesen három gólt kaptunk, ami jó védekezésnek köszönhető.

Honvéd - KSI SE gólszerzők

Az első negyedben már sikerült ötgólos előnyre szert tenni. A második negyedben volt egy kis szünet, ahol a három gólt is kaptunk. A többi negyedet viszont sikerült gól nélkül lehozni. Az első félidőben hatgólos volt az előnyünk, az eredmény 9-3.

A harmadik és negyedik negyedben is ez volt a folytatás. Kapott gól nélkül az előnyünket növelve játszottunk. Az utolsó negyed hasonlóan sikerült mint az első, itt is 5-0-ás eredménnyel zárult a negyed. A végeredmény 3-16 a javunkra.

A csapat edzője Horváth János a mérkőzésről:
"Végig irányították a mérkőzést. Azt kértem, hogy a védekezésre koncentráljunk elsősorban. Úgy érzem ez sikerült. Gratulálok a csapatomnak!"