Győzelem az Ifjúsági Budapest Bajnokságban

A Diapolo Budapest Bajnokságban az OSC VSE ellen játszott csapatunk. Az elején már nagyobb előnyre tettünk szert és a féidőig megalapoztuk a győzelmünket.

OSC VSE - KSI SE mérkőzés jegyzőkönyve

Az első két negyedben kevés hibával gólerősen játszottunk. Már az első negyed után háromgólos volt az előnyünk. A félidőre már nem volt kérdés ki lesz a mérkőzés győztese. Az 1-6-os második negyed után már 3-11 állt az eredményjelzőn.

A következő negyed már nem volt a legfényesebb. Kicsit megnyugodott a csapat és kiengedtünk, ezzel egy 4-1-es negyedet játszottunk. Ezzel kicsit kapaszkodott az ellenfél, de kevés volt a fordításhoz.

Az utolsó negyed előtt 7-12-re vezettünk és a végéig még nőveltük a különbséget. A végeredmény 8-15.