KSI SE - Szentes Ifjúsági Bajnokság

Az Ifjúsági Bajnokságban is sima győzelmet aratott csapatunk. Négy negyed alatt összesen négy gólt kaptunk és minden negyedet külön-külön megnyertünk.

KSI SE - Szenter Ifjúsági mérkőzés jegyzőkönyve

Az első negyed már megalapozta a mérkőzést, ahol 5-0-ra nyertünk. Végig hajtottunk és játszottuk  a játékunk. A második negyedet is meghúztuk. 8-0-ig meneteltünk előre és csak a negyed végén kaptuk az első gólt, a félidőben 9-1-re vezettünk.

A harmadik negyedben már csak háromszor találtunk be ellenfelünk kapujába és a negyed végén egy büntetőt értékesített a Szentes. Ezzel a negyedik negyedre 12-2-es tízgólos vezetéssel mentünk.

Az utolsó negyedben már nem volt teljes a figyelem. Ez a negyed volt a legszorosabb, de itt is mi voltunk a jobbak és 3-2-re nyertünk. Ezzel a végeredmény 15-4 a javunkra.

A csapat edzője Horváth János a mérkőzésről:
"Győzelmünk kulcsa a jó védekezés volt! Gyakorlatilag az első negyedben eldöntöttük a mérkőzést! Kapusaim jól védtek!"