UVSE - KSI SE visszavágó

A középszakaszban az UVSE ellen játszott felnőtt csapatunk a Tüskecsarnokban. Jó kezdés után a harmadik negyedben felénk kerekedett az ellenfél.

Az első negyed nem volt túl gólzáporos, a sok helyzet ellenére az UVSE szerzett egy gólt a negyed elején.

A második negyedben mikor sikerült kiegyenlítenünk jött mindig egy UVSE gól. A nagyszünet előtt még volt lehetőség az egyenlítésre, de nem sikerült, az állás 4-3 az UVSE javára.

A harmadik negyed jól indult, sikerült góllal kezdenünk, ezzel 4-4. Ebben a negyedben több találatig nem jutottunk, de ellenfelünk ezután több helyzetét is értékesítette és a negyed végére 9-4-es vezetést szerzett.

Az utolsó negyed első felében se sikerült még gólig jutnunk és nőtt a hátrányunk. Még sikerült két gólt szereznünk a végéig, ezzel a végeredmény 12-6 az UVSE javára.

A csapat edzője Horváth János a mérkőzésről:
"Két negyedig ügyesen, mondhatnám jól játszottunk. A. harmadik negyed elején védekezést váltott az Újpest, amit nem tudtunk lereagálni. Ekkor pár perc alatt eldőlt a mérkőzés... Utána csak szaladtunk az eredmény után."