-->

OBI-es csapatunk

Összeállt OBI-es csapatunk a 2016-17-es szezonra. Fiatalos, lendületes srácokból áll, nagyrészt az ifjusági csapatból. Tavalyról többen is itt maradtak és továbbra is minket erősítenek. Egy új igazolásunk a régi KSI játékosunk Tóth Bence újra csapatunk tagja lett. Ebben az évben még egy mérkőzésünk lesz a Debrecen ellen.

A csapat edzője Horváth János. Segítői Keszthelyi Tibor (aki a serdülő csapatunk ezdője) és Horváth Dániel. Idén már jó pár meccsen részt vettek ebben az összeállításban. A férfi BENU Magyar Kupa pécsi csoportjában szerepeltek. Sikeres utazás volt. Első mérkőzést az OSC csapatával játszottuk. Várható volt a vereség, a tisztes helytállás volt a cél. A második meccsünk a Szeged ellen volt. Itt is a szegediek voltak az esélyesebbek, de mi mindent megtettünk, hogy nehezebbé tegyük a dolgukat. A harmadik meccsünk a Pécs ellen játszottuk és álmodni se mertünk ilyen eredményt. Már az első negyed végén 5-1-re vezettünk. Szorossá vált a mérkőzés, mivel a Pécs felzárkozott, az állás 5-5. Egy percig sem álltunk meg, ami a győzelemhez elengedhetetlen. A végeredmény 11-9-es KSI győzelemmel zárult.

Az Férfi OBI osztályú bajnokságban már nyolc fordulón vagyunk túl. November 19-én kezdtük meg a visszavágókat az első meccs a Szolnok ellen volt. Ebben az évben 2016-ban még egy fordulót rendeznek. Mi Debrecenbe utazunk november 23-án.