tippmixpro

Évzáró mérkőzés Debrecenben

Debrecenben játszotta utolsó meccsét az évben felnőtt csapatunk. Fiatalos lendülettel kezdték a meccset. A végeredmény 12-9 lett, ami jó eredménynek számít. Sokkal jobban kezdett csapatunk, mint a második fordulóban. A félidőben még szoros volt a mérkőzés.

fotó: Debreceni Vízilabda Klub - DVSE facebook oldala

Az első negyedben 0-2-re vezettünk, de a negyed végére 2-2-re jött fel a Debrecen. Még a második negyedben is jól indítottunk Tóth Bence elhozta a labdát a ráúszásnál és Teleki András szerzett kiállítást. Már kiegészültek a hazaiak, de Zerinváry Lóránd góljával újra vezettünk. A következő támadásban a hazaiak is megkapták a kiállítást és értékesítették az emberelőnyt. Ezután még két gólt szereztek és 5-3-ra nőt az előnyük. Egy megúszásgól után a félidőben 5-4-re igazítottuk az eredményt.

A harmadik negyedben négy gólosra nőtt a Debrecen előnye, az eredmény 8-4. Ekkor se álltunk meg és a meccs vége előtt három és fél perccel 10-9-re jöttük fel, de a végjáték a hazaiaknak kedvezett. A végeredmény 12-9 a Debrecen javára.