OBI-ben a Tatabánya ellen

Hétköznapi fordulót rendeztünk a Kőér utcai uszodában a Tatabánya ellen. Hullámzó volt a teljesítmény, a végeredmény 8-12.

KSI SE - Tatabánya mérkőzés

Az első negyedben még álmosan kezdtünk és ezt kihasználta az ellenfél. A negyed 1-4-es eredménnyel végződött.

A második negyedben magunkhoz tértünk és sikerült gólokat lőni és felzárkózni. Sok gól született a negyedben. Két perccel a félidő előtt már csak két gól volt a hátrányunk. A nagyszünetre 5-7-es eredménnyel mentünk pihenni.

A harmadik negyedben szinte megismétlődött a rossz kezdésünk. Szinte minden támadását gólra váltotta a Tatabánya és 5-1-re nyerte a negyedet, ezzel már 12-6-ra vezetett.

Az utolsó játékrészben sikerült egy 2-0-ás negyedet játszanunk, de ezzel már csak szépíteni tudtunk az eredményen.

Horváth János a csapat edzője a mérkőzésről:
"Fiatal csapatom, akkor tud partnere lenni egy OBI-es csapatnak, ha kiváló kapus teljesítményünk van! Ma ez nem volt meg. Ráadásul a védekezésünk is értékelhetetlen volt! Megyünk tovább..."