Háromból három!

A Serdülő csapatunk volt ma a harmadik, ezzel a győzelemmel mindhárom korosztályunk győztesen jött haza Egerből!

Az első negyed az Eger góljával indult, de fordítani tudtunk 2-1-re. Ekkor még kiegyenlített az Eger, de a végére 4-2-es vezetést szereztünk.

A második játékrész fordulatot hozott és egyenlíteni tudott a hazai csapat. Itt még megszereztük a vezetést, de két gól következett a hazainál és újra az Egernél az előny. Még egy-egy gól esett, a negyed vége 7-6 az Eger javára.

A harmadik negyedben sikerült kiegyenlítenünk, majd kétgólos vezetést is szereztünk. Az utolsó játékrész előtt 10-8-as vezetésünkkel álltunk.

Az utolsó negyedben még egy hajrába kezdtünk, 5-0-ra nyertük a negyedet, a végeredmény 15-8-as győzelem.