A Budapest Bajnokság élén serdülőben

Az utolsó mérkőzésen is győzelemmel zárt az OSC ellen csapatunk, így veretlenül a Diapolo Serdülő bajnokság első helyét szerezte meg.

Az utolsó mérkőzést játszotta ma Serdülő csapatunk az OSC ellen. Az első negyedben már 5-0-ás vezetést szereztünk, megalapozva a győzelmet. A második negyedben kicsit visszavettünk, így magunkra húztuk az ellenfelünk. A mérkőzés felénél 8-5-ös vezetéssel álltunk.

A harmadik negyed is szoros eredményt hozott, feljött az OSC 8-7-re is, de észhez kaptunk és négy gólt is lőttünk. Az állás 12-7-re módosult, de negyed végén még egy büntetőből szerzett gólt ellenfelünk.

Az utolsó negyedet négygólos előnnyel kezdtük, de a bajnokság utolsó negyedében még két góllal nőveltük az előnyt. Ezzel a végeredmény 16-10, amivel veretlenül lettünk bajnokok.