Serdülőben is győzelem a rangadón

Már az első negyedben 3-0-ás vezetéssel kezdtünk a BVSC elleni rangadón az Országos Serdülő Bajnokságban. A következő két negyed is hasonlóan telt, így magabiztosan 11-6-ra nyertünk.

A 3-0-ás első negyed után nem fogyott el a lendület és mentünk tovább egészen 5-0-ig, ekkor szerezte első gólját egy bünetőből a BVSC a második negyed végén. Még a nagyszünet előtt egy emberelőnyt sikerült érvényesítenünk, így a félidőben 6-1-es vezetéssel álltunk.

A harmadik negyedet megnyomva, három akciógóllal az utolsó játékrész előtt 9-1-re vezettünk már, így a győzelem nem volt kérdés. A mérkőzés végén már nem pörögtünk annyira, így jöttek is a vendég gólok, egymás után három is. Muszáj volt egy kicsit észbekapni, így következett a mi gólunk. Már három percen belül voltunk, de még három gól esett a mérkőzésen, így a végeredmény 11-6 a javunkra.