BVSC elleni rangadó

A 2005-ös csapatunk a BVSC ellen játszott rangadón remek játékkal többször vezetni is tudott, de a végén nem volt szerencsénk és 8-7 lett a vége.

Bővebben: BVSC elleni rangadó

Győzelem a rangadón

Szoros mérkőzésen győzött 2005-ös csapatunk a Fradi elleni rangadón. Végig döntetlen közeli eredmény volt, a harmadik negyed végéig a vezetést mindig a Fradi szerezte meg. Az utolsó negyedben fordítottunk és egy góllal 7-6-ra nyertük meg a rangadót.

Bővebben: Győzelem a rangadón

Kilenc gól lett közte

Remek játékkal sikerült elsöprő győzelmet aratnunk az AVUS ellen. Az első és harmadik negyedben nagyot játszottunk a két negyedben 13 gólt szereztünk összesen.

Bővebben: Kilenc gól lett közte

Az UVSE ma jobb volt

Az elején szoros mérkőzésen 2005-ös csapatunk 14-9-es vereséget szenvedett az UVSE első csapata ellen.

Bővebben: Az UVSE ma jobb volt

Győzelem az ASI-Vasas ellen

A 2005-ös csapatunk négygólos győzelmet aratott az ASI-Vasas ellen. Szoros volt a mérkőzés, az első felében még az Asi irányított, de fordítani tudtunk.

Bővebben: Győzelem az ASI-Vasas ellen