2006-ban az UVSE ellen

Az UVSE ellen szállt vízbe a 2006-os kettes csapatunk. Jól indult a mérkőzés vezetni tudtunk, de az UVSE a félidőre fordítani tudott.

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést megszereztük a vezetést és még a negyed vége előtt egy másodperccel is betaláltunk. A második negyedben megfordultak az események. A negyed elején az UVSE lőtt egy gólt. A negyed vége előtt pár másodperccel sikerült megúszniuk és gólt szerezni, ezzel két negyed után 2-2. A félpályás dobásoknál az UVSE volt jobb, ezért a csapat kapott egy gólt, így 3-2-re módosult az állás.

A harmadik negyedben ellenfelünk vezetett már két góllal, de még 4-3-ra visszajöttünk. A negyed végén az UVSE még betalált, így az utolsó negyedre 5-3-as hátránnyal álltunk fel. Sajnos nem jártunk sikerrel, az  utolsó játékrészben sajnos nem tudtunk már gólt szerezni az UVSE viszont még két góllal növelte előnyét, ezzel 7-3-as vereséget szenvedtünk.