Vereség a BVSC ellen

A 2006-os csapatunk a BVSC ellen játszott. Rosszul indítottuk a mérkőzést és hagytuk ellépni őket, próbáltunk felzárkózni, de végül 12-3-ra kaptunk ki.

Az első negyedben sajnos a BVSC nagyon nagy lendülettel indította a mérkőzést így nekünk nem sikerült gólt szereznünk és 4-0-ra nyerték az első negyedet.

A folytatásban már sikerült bevennünk ellenfelünk kapuját, de válaszul két gólt is kaptunk. Egy újabb gólt szereztünk, de a negyedet a BVSC zárta, így a félidőben 8-2-és hátrányban voltunk.

A harmadik negyedben sajnos támadójátékunk nem volt megfelelő így nem sikerült gólt szereznünk. Ellenfelünk két gólt is szerzett, így az utolsó negyed előtt már 10-2-re vezettek.

Az utolsó negyedben már nem volt esélyünk a fordításra, de egy gólt még szereztünk. Sajnos két gólt is kaptunk, ezzel 12-3 lett a végeredmény.