A dobogó tetején a Fradi Baby kupán

Május 26-27 rendezik az FTC Baby Tornát. Szombaton a 2007 korosztály számára, vasárnap a 2008-as előkészítő csapatok számára rendeznek mérkőzéseket. Csapatunk remek játékkal mindenkit legyőzve felállhatott a dobogó tetejére.

Bővebben: A dobogó tetején a Fradi Baby kupán

Baby bajnoki az FTC ellen

A Baby Bajnokság felsőházának 7. fordulójában az FTC volt az ellenfelünk. Végig fegyelmezetten sikerült nagy győzelmet aratnunk.

Bővebben: Baby bajnoki az FTC ellen

UVSE ellen a legkisebbek

Cegléden járt a Baby csapatunk. A Baby Bajnokság felsőházas küzdelmeinek negyedik fordulójában az UVSE volt az ellenfelünk. Nagyon pörgős és figyelmes játékot mutatva nagy arányú győzelmet arattunk.

Bővebben: UVSE ellen a legkisebbek

Baby csapatunk újabb győzelme

A Baby Bajnokság felsőházában az ötödik fordulót játszottuk le a KÓPÉ csapata ellen.

Bővebben: Baby csapatunk újabb győzelme

Baby bajnoki győzelem

A Baby Bajnokság felsőházában a harmadik fordulóban az Ybl csapata ellen játszottunk. Remek mérkőzésen a gyerekek nagyon ügyesen és figyelmesen játszottak.

Bővebben: Baby bajnoki győzelem