Sima mérkőzésen vannak túl a 2003-ok

Az első negyedet 7-0-ára hozta csapatunk, ezzel megalapozta a mérkőzés menetét. Végig magabiztos előnnyel a végén 24-5-re győzte le az Oázis csapatát.

Az első negyedben megsemmisítő csapást mért csapatunk ellenfelére és 7-0-ás vezetést szerzett. A folytatásban kilenc gólig meneteltünk és csak ezután kaptuk az első gólunkat. Viszont egyből hármat is. A negyed végére még így is megmaradt a magabiztos előny, 12-3-ra vezettünk.

A mérkőzés második fele ezután dicséretre méltó volt. A két negyed egyenlő végeredménnyel ért véget, 1-1 kapott gól volt mindkettőben. A támadásunk végig kiegyensúlyozott volt, 6-6 góllal a végére 24-5-ös végeredménnyel mehettünk pihenni.

A csapat edzője Nádor Zsombor a mérkőzésről:
"Nagyarányú győzelmet arattunk a téli felkészülésnek megfelelő pontatlanságokkal és helyenként lassú játékkal, de ezzel együtt voltak olyan egyéni és csapatteljesítmények, amik bizakodásra adnak okot a folytatást illetően. Gratulálok a csapatnak!"