-->

2003-as csapatunk a Vidám Vízilovak ellen

18-3-as győzelmet aratott 2003-as Gyermek csapatunk a Vidám Vízilovak csapata ellen. Az első negyed után már 7-0-ra vezettünk.

Jó kezdéssel már két perc után 3-0-ra vezettünk. Megráztuk magunkat és a negyed végére már 7-0-ra vezettünk.

A második negyedben egy kicsit visszavett a csapat és csak két gólt sikerült lőni. Védekezésben nem lankadt a figyelem, sikerült ezt a  egyedet is kapott gól nélkül hozni. A mérkőzés felénél, így már 9-0-ra vezettünk.

A folytatás is nekünk kedvezett, igaz az első gólt a negyedben a Vízilovak szerezték, de utána három góllal válaszoltunk rá. Az utolsó negyed előtt már 12-1-es vezetést szereztünk.

A végjáték támadásban az első negyedhez hasonló volt, viszont védekezésben nem, mivel a legtöbb gólt kaptuk a mérkőzésen. Ez mindössze két gól volt, támadásban viszont hatszor voltunk eredményesek, ezzel a végeredmény 18-3 lett.