-->

Vereség a BVSC ellen

Az Gyerek Bajnokság utolsó mérkőzését a BVSC ellen játszottuk. Igaz a mérkőzésen vereséget szenvedtünk, de a bajnokságot mi nyertük meg.

Az első negyedben már sikerült ellépnie ellenfelünknek, így megnehezítettük a dolgunkat. Sajnos figyelmetlenek voltunk védekezésbe és támadásban nem voltunk eredményesek. Egy gólt szereztünk a negyed végén, így 5-1-es negyeddel indítottunk.

A folytatásban sem sikerült javítanunk, de küzdöttünk, a félidőre 9-2-re álltunk. A folytatásban összeszedtük magunkat és megjöttek a góljaink. A harmadik negyedben már 2-2-es döntetlent játszottunk.

A negyedik negyedben sikerült rendezni teljesen a sorokat és nem is kaptunk már gólt a negyedben, elől két gólt szereztünk, így végül 11-6 lett a végeredmény.