Nagy győzelem az UVSE ellen

Az Országos Ifjúsági Bajnokságban az UVSE elleni rangadón két góllal tudtunk nyerni. A második negyedben meglapoztuk a győzelmet.

A vezetést mi szereztük meg egy megúszásgóllal, de még fordítani tudott az UVSE és az első negyed végén 2-1-re vezettek.

A folytatásban még egy UVSE gól következett, ezzel már 3-1-re vezettek, de beindult a KSI-s motor és jöttek a góljaink. Két gól és már ki is egyenlítettünk, de ez nem volt elég és a félidőig 7-3-as vezetést szereztünk.

A harmadik negyedben kicsit bealudtunk és ezt kihasználta az UVSE és 3-1-re nyerte a negyedet és 8-6-ra feljöttek.

Az utolsó negyedben már nem volt változás, minkét csapat 1-1 gólt szerzett, így a különbség már nem változott. A végén 9-7-re nyertük meg a mérkőzést.

A csapat edzője Horváth János a mérkőzésről:
"UVSE -KSI. Bár nem volt tétje, mert még messze a vége, mégis a magyar utánpótlás el Classico-ja. Nagy kihagyott helyzetekkel kezdtünk. Utána folyamatos egyre javuló játékkal és kapus teljesítménnyel elléptünk 8-3-ra. A 3. negyedet "lelógtuk". Végül örülnünk kellett a 2 gólos győzelemnek ! Nem vagyok elégedetlen! :)"