A napi mutató 3/3

Az utolsó meccset az Ifjúsági csapat vívta az előzőekhez hasonló sikerrel. A legkisebb arányú győzelem volt a nap, de még így is 9 góllal 16-7-re nyertünk.

Az első negyedet itt is megnyomtuk és 6-0-ra elhúztunk már az elején. Szinte tökéletes negyed volt, összesen két lövésünk nem talált célt.

A következő két negyedben túlságosan visszavettünk és kevesebb figyelmet szántunk a védekezésre. Kisebb volt a lendület, így támadásban sem voltunk annyira eredményesek, mint az elején. 3-3 lett a második negyed, ezzel is megvolt még a hat gól közte, de a következő negyedben sem változott a játékunk. A harmadik negyedet el is vesztettük egy góllal 3-2-re, így az állás 11-6 volt az utolsó negyed előtt.

Kicsit észbe kaptunk és még megnyomtuk a végére a hajrát. Visszatért az első negyedben is látott lendület és hátul is magabiztosabbak voltunk. Az utolsó negyedet 5-1-re nyertük meg, a végeredmény 16-7 lett.