Győzelem a Diapolo Ifjúsági Bajnoksagban

Nagyarányú győzelmet aratott Ifi csapatmunk a Komplex ellen a Diapolo Ifjúsági Bajnoksagban. 24-11-és végeredménnyel 13 góllal voltunk jobbak ellenfelünknél.

Az első két negyedben is már nálunk volt az irányítás. Az első negyedet 5-2-de nyertük meg, ezzel magabiztos előnyre tettünk szert. A második negyedet csak egy góllal 5-4-te nyertük, de ez is elég volt, hiszen a félidőben már négy góllal 10-6-ra vezettünk.

A döntő negyed a harmadik volt. Itt nagyot hajráztunk, védekezésben és támadásban is a maximumot hoztuk. A negyedben hátul összesen egy gólt kaptunk és elől nagyot alkottunk, majdnem annyit lőttünk mint az egész meccsen. 9-1-es negyeddel 19-7-el fordultunk az utolsó negyedre.

Az utolsó negyedben már nem kellett izgulnunk. Egy könnyű negyed után a negyediket is megnyertük 5-4 arányban, így 24-11-re nyertük meg a mérkőzést.

A csapat edzője Horváth Dániel a mérkőzésről:
“Magabiztos győzelmet arattunk. Örülök, hogy azok is sokat tudtak játszani akik máskor kevesebbet szoktak. Pár gólt elkerülhettünk volna hátul.”