Magabiztos győzelem az YBL ellen.

Az OBI/B-s bajnokság az YBL ellen játszottunk, a mérkőzés folyamán végig vezetve magabiztos győzelmet arattunk.

Már az első perctől kezdve nem volt kérdés a győzelmünk. Jöttek a gólok és 4-0-ig meneteltünk előre és csak az utolsó másodpercekben kaptunk egy szépítő gólt az ellenfelünktől.

A következő negyedek is hasonlóan alakultak. A másodikban a negyed végeredménye ugyanúgy 4-1, a különbség csak annyi, hogy a negyed elején kaptuk a gólt. Ezzel a félidőben már 8-2-re vezettünk.

A harmadik negyedet gól nélkül behúztuk és három gólt is szereztünk, ezzel már 11-2-re vezettünk. Az utolsó negyedet már csak le kellett játszanunk, hiszen az előnyünk behozhatatlanra nőtt.

Az utolsó negyedben még kettővel növeltük előnyünket, de ebben a negyedben kaptuk a legtöbb gólt is. Ezzel a végeredmény 15-4-es győzelmünket hozta.

A csapat edzője Horváth János a mérkőzésről:
"Az eredmény nem mutatja a mérkőzés keménységét. Ez egy brutális mérkőzés volt. Igazi rangadó! Gratulálok a csapatomnak! Elsősorban a jó helyzet kihasználásunknak köszönhetjük a győzelmet."