Győzelem OBI/B-ben

Az elején 3-0-ra elléptünk, majd végig vezetve a mérkőzésen 10-4-es győzelmet arattunk az ASI ellen az OBI/B-s Bajnokságban.

Az első negyedben megalapoztuk győzelmünket, rövid idő alatt 3-0-ás vezetést szereztünk. A negyed második felében a védekezésünk ugyan úgy állt, de támadásban már nem sikerült gólt szereznünk.

A folytatásban egy újabb gólt szereztünk, amivel már 4-0 volt az állás. Ez a negyed nem sikerült a legjobban, ezután egy gól volt még a negyedben, amit az ASI lőtt. A negyed 1-1-es eredménnyel zárult, így a felénél 4-1-es vezetéssel álltunk.

A harmadik negyedben újra belehúztunk és visszatértünk játékunkhoz. Hátul állt a védekezés, elől jöttek a gólok. Egészen 7-1-ig mentünk, de a negyed végén egy vendég góllal zártuk a negyedet, így az állás 7-2.

A végén ha egy gólt szereztünk jött rá a válasz így a végéig csak az eredményt tartottuk. 9-4-ig ment így, majd góllal zártuk a meccset. Emberelőnyből voltunk eredményesek, ezzel a végeredmény 10-4 lett.