Közel a húszhoz

Majdnem húsz gólt lőtt Serdülő csapatunk a Honvéd ellen tegnap a Széchy medencében. A lőtt góllal elégedettek lehetünk, viszont hátul van még mit csiszolni.

Az első negyedet nagyon megnyomtuk, mind védekezésben, mind támadásban is. Ez az eredményen is látszott, hiszen már az első negyed végén 6-0-ra vezettünk. A folytatásban is növeltük az előnyt, de már csak mérsékelve. 7-1-nél megkaptuk az első gólunkat, de a negyed végére 9-1 állt az eredményjelzőn.

A harmadik negyed végéig még a védekezésünk is a helyén volt, mivel a negyed végéig összesen egy gólt kaptunk. Most is nagy volt a különbség a negyed eredményében, 5-2-re nyertük a negyedet és már 14-3-ra vezettünk.

Az utolsó negyedben védekezésben szétestünk és közel engedtük magunkhoz ellenfelünk, amivel élni tudtak és 5-5-ös utolsó negyeddel a végeredmény 19-8.