Visszavágó a Tatabánya ellen

Körbeért a Bajnokság, mindenkivel játszottunk és most jöhetnek a visszavágók. Az első a Tatabánya ellen, a napot a Serdülő csapatunk nyitotta. Végig vezettünk és a végén 11-6-ra nyertünk.

Az első negyedben sikerült ellépnünk és 1-1 után a kezünkbe vettük az irányítást. Jól működött a játékunk védekezésben és támadásban is. A negyedet 4-1-re hoztuk.

A második negyedben erőre kapott a Tatabánya és sikerült felzárkózniuk, de egyenlíteni nem tudtak. A negyedet elveszítettük, de az előny még nálunk volt. A mérkőzés felénél 5-4-re vezettünk.

A harmadik negyedben még kitartott a második negyed játéka, össze kellett szednünk magunkat, mert ellenfelünk kiegyenlített. A negyed második felében odatettük magunkat és sikerült egymás után három gólt is szereznünk, így az utolsó negyedre magabiztos előnnyel 8-5-el fordulhattunk.

Az utolsó negyed is hasonlóan telt, a vendégek góljával kezdődött, majd három gólt is szereztünk a mérkőzés végéig, ezzel 11-6-os győzelmet arattunk.