Ma az ASI volt a jobb

A mérkőzés első felében nem játszottunk jól, amit kihasznált ellenfelünk. Nagy hátrányba kerültünk, amit nem sikerült ledolgozni a végéig, végül 11-4-re kikaptunk.

3FA5E735 1757 4C32 88E5 B290D4F0D866

Rosszul kezdtük a mérkőzést és az ASI kihasználta hibáinkat és több gólt is szerzett. A negyed végén sikerült betalálnunk, így az első negyed 3-1-el végződött.

Sajnos a folytatásban sem sikerült rendezni játékunkat. Sorra lőtték a gólokat és egyre nagyobb lett a különbség. A negyedet 4-0-ra nyerték meg, így a felénél már 7-1 volt az állás.

A mérkőzés második felére feljavult játékunk. Támadásban többször is sikerült betalálni és hátul is több helyzetet is megakadályoztunk. Sajnos a különbség nem csökkent, mivel a harmadik negyed 2-2-vel ért véget.

Az utolsó negyedben két gólt is szereztek, amivel 11-3-ra vezettek. A végéig még egy gólt szereztünk, amivel a végeredmény 11-4 lett.