Még egy győzelem a BVSC ellen

A 2006-os bajnokságban is a BVSC volt az ellenfelünk. Kettes csapatunk már az első két negyedben eldöntötte a mérkőzést, 5-1-es vezetést szerzett. Végül 9-4-es győzelmet arattunk.

2006 II BVSC II 20190406

A labdát a BVSC hozta el, de megszereztük a labdát és egy büntetőt harcoltunk ki. Sajnos kimaradt ez a lehetőség, amit nem sokkal később góllal büntetett ellenfelünk megszerezve a vezetést. Sikerült kiegyenlítenünk és a negyed végén a vezetést is megszereztük.

A második negyedben már az elején emberhátrányba kerültünk, de sikerült kivédekeznünk. Ezután mi is szereztünk egy kiállítást és gólra váltottuk előnyünk, így már 3-1-re vezettünk. Egy megúszást követően pedig már 4-1-re vezettünk. Ezzel nem volt vége a negyednek, egy újabb emberelőnyt játszhattunk meg, amiből megszereztük ötödik gólunk.

A harmadik negyedben összesen egy gól született, amit mi szereztünk, így már 6-1-re vezettünk. A negyedik negyedben egészen 8-1-ig meneteltünk, ezután tudta második gólját szerezni a BVSC egy büntetőből. A mérkőzés végéig még három gól született, amiből mi csak egyet szereztünk, így 9-4 lett a mérkőzés végeredménye.