Két győzelem a 2006-os Bajnokságban

A Markovits Kálmán 2006 Gyermek Bajnokságban "A" csapatunk, a Kaposvári VK csapatával szállt harcba a győzelemért. A mérkőzést, 4 gólos különbséggel, a mi csapatunk nyerte meg.

labda a vizben

A meccs első találatát a Kaposvár szerezte, ám a mi srácaink 2 akció- és egy centerególlal hamar átvették a vezetést. A játékrészt 3:1-re nyertük.

A következő két negyedben nagyon szorosan alakult a mérkőzés. Ellenfelünk nem adta olyan könnyen a győzelmet: a harmadik negyed végére, a különbséget 1 gólra tudták csökkenteni.

Az utolsó negyed viszont számunkra volt szerencsés. A KSI-s fiúk gyakorlatilag uralva ezt a játékrészt, 5 gólt is szereztek. A Kaposvári VK hiába küzdött, már csak 2 találatot tudott jegyezni magának. A végeredmény 12:8 lett csapatunk javára.

Gólszerzőink: Mérő Alex - 4, Bötkös Patrik - 4, Módos Marcell - 1, Csendes Roland - 1, Szabó Kristóf - 1, Benedek Mór - 1