Bajnokok a 2007 Bajnokságban

Csapatunk megnyerte utolsó mérkőzését is a 2007-es Bajnokságba, ezzel megnyerte a 2007-es Bajnokságot. Az OSC végzett a második helyen, akiket mi 6-5-re győztünk le, így 3 ponttal előttük végeztünk.

Bővebben:Bajnokok a 2007 Bajnokságban

Két csapat egy győzelem

Minkét csapatunk játszott ma a 2007-es Bajnokságban, ahol az első csapatunk az UVSE-t győzte le, másik csapatunk két góllal kikapott a Kistarcsától.

Bővebben:Két csapat egy győzelem

2007: Győzelem az YBL ellen

Szombaton 13 órától 2007-es csapatunké volt a főszerep. A mérkőzést az YBL ellen játszották a fiúk a Szőnyi úti uszodában. A végeredmény 9:2 lett a KSI javára.

Bővebben:2007: Győzelem az YBL ellen

Cegléd elleni siker

A 2007-es csapatunk magabiztosan győzte le a Cegléd csapatát. Már az első negyedben megszerezte a vezetést és a végéig hatgólosra nőtt a különbség és 12-6-ra nyertünk.

Bővebben:Cegléd elleni siker

Rangadó a kicsiknél

A 2007-es bajnokságban is rangadót játszott csapatunk az OSC ellen. Az első negyedben 2-0-ra nyertünk, amivel megalapoztuk a mérkőzést. A végére egy góllal, 6-5-re sikerült megnyernünk a mérkőzést.

Bővebben:Rangadó a kicsiknél