2007: Győzelem az YBL ellen

Szombaton 13 órától 2007-es csapatunké volt a főszerep. A mérkőzést az YBL ellen játszották a fiúk a Szőnyi úti uszodában. A végeredmény 9:2 lett a KSI javára.

Bővebben:2007: Győzelem az YBL ellen

Rangadó a kicsiknél

A 2007-es bajnokságban is rangadót játszott csapatunk az OSC ellen. Az első negyedben 2-0-ra nyertünk, amivel megalapoztuk a mérkőzést. A végére egy góllal, 6-5-re sikerült megnyernünk a mérkőzést.

Bővebben:Rangadó a kicsiknél

KESI ellen a 2007-es Bajnokságban

Nagy arányú győzelmet arattunk a Kecskemét csapata ellen. Az elején sikerült elég hamar 4-0-ás vezetést szereznünk. Nem álltunk meg, a mérkőzés második felében nem is kaptunk gólt és a végén 21-3-ra nyertünk.

Bővebben:KESI ellen a 2007-es Bajnokságban

Két helyszínen a 2007-es csapataink

Két csapatunk egy időben játszott a 2007-es Budapest bajnokságban. A második csapatunk a KESI-vel, amíg első csapatunk a BVSC-vel. Két rangadót láthattunk, ahol sajnos csak egy győzelemmel térhettünk haza.

Bővebben:Két helyszínen a 2007-es csapataink

Győzött második csapatunk

Az Oxigén ellen játszott 2007-es második csapatunk. A harmadik negyedben elértük a 16-1-es eredményt, így ott véget ért a mérkőzés a tizenötgólos különbség miatt.

Bővebben:Győzött második csapatunk