tippmixpro

Győzött második csapatunk

Az Oxigén ellen játszott 2007-es második csapatunk. A harmadik negyedben elértük a 16-1-es eredményt, így ott véget ért a mérkőzés a tizenötgólos különbség miatt.

labda a vizben

Már az első negyedben nagy különbségre tettünk szert. Sikerült hamar megszerezni a vezetést és a negyed végére 5-0-ás vezetést szereztünk.

A folytatásban se volt másképp. Jöttek a gólok, nem volt megállás. Egészen 10-0-ig mentünk, csak ezután kaptuk az egyetlen kapott gólunk. A negyed végéig még két gólt szereztünk. A két gólból az egyiket a félpályás dobásokért kaptuk, ezzel már 12-1 volt az állás.

A harmadik negyedben szereztünk még négy gólt. Ezzel elértük már a tizenötgólos különbséget, ami a jegyzőkönyv lezárását jelentette. Ezzel a hivatalos eredmény 16-1 lett.