Győzelemmel zárta első sikeres szezonját a KSI Lány vízilabda

A 2005-ös lány csapatunk az utolsó mérkőzését az FTC ellen játszotta. Ezzel a győzelemmel a Százhalombattával közreműködve sikeresen zártuk az évet, csapatunk a második helyet szerezte meg.

Bővebben:Győzelemmel zárta első sikeres szezonját a KSI Lány vízilabda

Győztek a lányok

Szombaton 15 órától a KSI-s lányoké volt a főszerep. A bajnokság 13. fordulójában az UVSE ellen szállhattunk harcba a győzelemért. A mérkőzés szoros volt, de KSI győzelemmel zárult.

Bővebben:Győztek a lányok

Szoros mérkőzés a lányoknál

Szombaton 13 óra 30 perckor 2005-ös lány csapatunk ugrott vízbe a BVSC-Zugló csapata ellen. A mérkőzés szoros volt, a végeredmény sajnos ellenfelünk csapatának kedvezett.

Bővebben:Szoros mérkőzés a lányoknál

Nagykülönbségű győzelem a Szentes ellen

Nagyarányú győzelmet arattunk a Szentes ellen a 2005-ös leány bajnokságban. Végig vezettünk és végül 16-4-es győzelmet arattunk.

Bővebben:Nagykülönbségű győzelem a Szentes ellen

Nagy arányban 20-4-re nyertünk

Lány csapatunk 16 góllal nyerte meg az Oázis elleni mérkőzést. Minden negyedet megnyertünk, a második negyedet 5-0-ra, míg az utolsót 9-1-re nyertük. A mérkőzés végeredménye 20-4.

Bővebben:Nagy arányban 20-4-re nyertünk