Nagykülönbségű győzelem a Szentes ellen

Nagyarányú győzelmet arattunk a Szentes ellen a 2005-ös leány bajnokságban. Végig vezettünk és végül 16-4-es győzelmet arattunk.

labda a vizben

Már az első negyedben nagy különbséget alakítottunk ki. Először 3-0-ra mentünk el, amikor az első gólt szerezte a Szentes. A negyed végéig még három gól esett, így lett 5-2 a negyed végeredménye.

A második negyedben még 5 gólt szereztünk míg a Szentes csak egyet.Nagyon sok helyzetünk volt és ezeket mind ki is használtuk!

A harmadik negyedben még 3 góllal ajandékoztuk meg magunkat. Ezzel még két góllal növeltük az előnyünket, így a 3-1-es negyeddel már 13-4-re vezettünk.

Negyedik negyedben magabiztosan játszottunk a nagy külömbséggel a hátunk mögött.Sorra löttük a gólokat, 16-4-re nyertünk.

A csapat edzője Nádor Zsombor a mérkőzésről:
"A vártnál nagyobb arányban sikerült győznünk, amihez és a mutatott játékhoz gratulálok a csapatnak!"