Győzelem 19-2 arányban

Majdnem húsz gólt szerezve nyerte meg a Szolnok elleni mérkőzést Ifjúsági csapatunk. A felénél 10-1-re vezetve végül 19-2-es végeredménnyel ért véget a mérkőzés.

Bővebben: Győzelem 19-2 arányban

Elkezdődött a Budapest Ifjúsági Bajnokság

Most már az Ifjúsági Budapest Bajnokság is elkezdődött, ahol csapatunk az első fordulóban 28-5 arányban győzte le a Komplex csapatát.

Bővebben: Elkezdődött a Budapest Ifjúsági Bajnokság

Felkészülés Kairóban

Ifjúsági csapatunk Kairóban készült a bajnokságra a 26. Heliopolis kupán. Csapatunk felnőtt csapatok között a harmadik helyen végzett.

Bővebben: Felkészülés Kairóban

Az Ifik győzelme sem maradt el

Ijfúsági csapatunk sem lógott ki a sorból, nagy különbséggel 19-10-re tudott nyerni a Miksolc ellen. Igaz az első negyed 3-3 lett, de utána nagy előnyre tudtunk szert tenni.

Bővebben: Az Ifik győzelme sem maradt el

Még egy győzelem

Az Ijfúsági csapatunk is győzelemmel kezdte a szezont. Döntetlen első negyed után gól nélkül hozta le a mérkőzést, majd 11-2-es végeredménnyel győzte le a Vasast.

Bővebben: Még egy győzelem