Izgalmas fordulatok az Ifjúsági meccsen

Fordulatokban gazdak mérkőzést láthattunk a Ifjúsági UVSE rangadón. Az első negyedben 3-1-es vezetést szereztünk, ami után fordítani tudtak. Sikerült visszaszerezni a vezetést, majd a végén 11-11-es döntetlennel ért véget a mérkőzés. A büntetőpárbajt mi nyertük meg.

Bővebben:Izgalmas fordulatok az Ifjúsági meccsen

Igazi rangadó

Ifjúsági csapatunk igazi rangadót nyert a BVSC ellen. Végig nagyon szoros volt a mérkőzés, egyedül a harmadik negyedben tudtunk egy góllal jobbak lenni, végül 11-10-es győzelmet arattunk.

Bővebben:Igazi rangadó

Országos fordulók - 3. meccs: megvan az ifi győzelem is

A mai országos fordulók utolsó meccsét, ifi játékosaink játszották. Ez a mérkőzés szorosabb volt, de végül KSI győzelemmel ért véget. A végeredmény 10:7 lett csapatunk javára.

Bővebben:Országos fordulók - 3. meccs: megvan az ifi győzelem is

Nagy csata az OSC ellen

Nagy csatában volt része Ifjúsági csapatunk az OSC ellen. Az első negyedben 2 góllal vezetett ellenfelünk, amit a harmadik negyed végére ledolgoztunk végül 8-7-es vereséget szenvedtünk.

Bővebben:Nagy csata az OSC ellen

Nagy győzelem Ifiben

Az Eger ellen nagy győzelmet aratott Ifjúsági csapatunk. Az első felében a mérkőzésnek az Eger szerzett 8-6-ra, de még az utolsó negyed előtt is egy góllal vezetett. Elsöprő utolsó negyeddel 16-12-re nyertük meg a mérkőzést.

Bővebben:Nagy győzelem Ifiben