Serdülők kezdték az UVSE rangadót

Országos csapataink az UVSE elleni fordulóját a Serdülő csapatunk nyitotta. Az egész mérkőzést kézben tartva végig vezettünk, végül négy góllal 10-6-ra nyertük meg a rangadót.

Bővebben:Serdülők kezdték az UVSE rangadót

Serdülők is győztek

Serdülő csapatunk két góllal nyerte meg a BVSC elleni rangadót. Az első negyedben 3-2-es vezetést szereztünk, az egy gólos előnyünket a negyedik negyedig meg tartottuk, végül 14-12-re nyertünk.

Bővebben:Serdülők is győztek

Országos fordulók - 1. meccs: győztek a serdülők

Vasárnapi első meccsünket serdülő játékosaink kezdték. A mérkőzést Debreceni uszodában rendezték, ahol a Debrecen csapata fogadott minket. A végeredmény 18:5 lett a KSI javára.

Bővebben:Országos fordulók - 1. meccs: győztek a serdülők

Fölényes győzelem a Vízilovak ellen

Az első perctől kezdve domináltunk a vízilovak ellen, minden negyedben növelve az előnyünket. Szinte minden támadásból gólt szereztünk, végül 17-2-re nyertünk.

Bővebben:Fölényes győzelem a Vízilovak ellen

Fölényes győzelem a serdülőknél

Vasárnap a második mérkőzést serdülő játékosaink játszották a Bitskey Aladár uszodában. A bajnokság 18. fordulójában ellenfelünk a ZF-Eger csapata volt, akiket 23:11-re sikerült legyőznünk.

Bővebben:Fölényes győzelem a serdülőknél