Büntetőpárbajban dőlt el a bajnoki cím

Országos Serdülő csapatunk nagy küzdelemben a második mérkőzésen három góllal kikapott a Fraditól, így büntetők döntöttek a bajnoki címről. Sajnos kettő is kimaradt a mi oldalunkon, így a második helyen végeztünk.

Bővebben:Büntetőpárbajban dőlt el a bajnoki cím

Háromgólos győzelem a döntőn

A két mérkőzéses BENU Fiiú Serdülő Bajnokság döntőjének első mérkőzését a FTC ellen három góllal, 12-9-re nyerte csapatunk. A 3-3-as első negyed után sikerült a félidőig háromgólos előnyre szert tenni, ami a végéig kitartott.

Bővebben:Háromgólos győzelem a döntőn

Szoros mérkőzésen nyertek a serdülők

Vasárnap, 16 óra. Serdülő csapatunk kezdte az országos meccsek mai sorozatát. A Szentesi Uszodában játszhattunk a hazai csapat ellen, ahol 2 gólos győzelmet arattunk.

Bővebben:Szoros mérkőzésen nyertek a serdülők

Utolsó forduló az AVUS ellen

Serdülő csapatunk győzelemmel zárta az alapszakaszt az AVUS ellen. Egy vereséggel első helyen végzett csapatunk, amivel döntőbe jutott. A Fradi lesz az ellenfelünk.

Bővebben:Utolsó forduló az AVUS ellen

Serdülők is győztek

Serdülő csapatunk is győzelmet aratott a Pécs ellen, hasonlóan mint a többi csapatunk, az első negyed 5-0, utána folyamatosan növelve az előnyt végül 16-4-re nyertünk.

Bővebben:Serdülők is győztek