Két győzelem, 1 vereség

A mai nap utolsó mérkőzését gyerek csapatunk játszhatta a Kaposvári Vízilabda Klub ellen.

2A0C71FB 76FC 41A6 A667 10C90D409303

Az első negyed egész jól indult, ugyan nem volt nagy gólkülönbség a két csapat között, de mi vezettünk.

A második és a harmadik játékrészben ugyanannyi gólt lőtt mindkét csapat, előbbiben 3:3, utóbbiban 2:2 lett a negyed vége.

Az utolsó negyed elején a Kaposvár elhozta a labdát, majd góllal fejezte be a támadást, így egálba került a két csapat. Edzőnk, Székely Bulcsú ezután kapust cserélt, de sajnos a következő támadásból ismét találatot szerzett ellenfelünk, így a meccsen először átvették a vezetést. A mérkőzés utolsó 3 percében Nagy Zalán Márk megszerezte csapatunknak a 11.-ik találatot, de több gól a mi részünkről már nem született a játékidő végéig. A Kaposvár viszont lőtt még 2-öt, így a végeredmény 14:11 lett, a Somogy megyei csapat javára.

Székely Bulcsú, a csapat edzője, így nyilatkozott a mérkőzésről:

"Gratulálok a csapatnak a három mérkőzéshez. Sajnos a ma délutáni találkozón kicsit önmagunkat vertük meg. Ennyi 100%-os helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni. Ahogy lenni szokott, amint elkezdtünk hibázni elől, úgy hátul a védekezésben is bizonytalanok lettünk. Az eredménytől eltekintve nagyon tanulságos mérkőzés volt. Tanulunk belőle és dolgozunk tovább."

A mérkőzés jegyzőkönyvét itt tekinthetik meg.