Fiú gyermek: győzött a Debrecen

Szombaton országos csapataink Debrecen felé vették az irányt. Elsőként gyermek csapatunk játszhatott.

889FDA77 3F78 42D7 BD46 55CC3E0EDAB4

A mérkőzés első felében csapatunk sok gólt kapott a Debrecentől. A félidő kezdetekor 13-5 volt az állás. A harmadik negyedben ellenfelünk még tovább növelte előnyét, mi 2 találatot tudtunk szerezni. Az utolsó játékrész azonban kétségkívül a miénk volt, játékosaink szinte egymás után lőtték a gólokat. Ebben a 8 percben összesen 7 gólt szereztek. A mérkőzést sajnos már nem tudtuk megnyerni, a végeredmény 18-14 lett és a Debrecen győzött.

Székely Bulcsú, csapatunk edzője, így nyilatkozott a mérkőzés után:

"Gratulálok a Debrecennek! Ma nagyon szégyelltem magam a parton, de ezek is mi vagyunk, és ezekből a mérkőzésekből lehet igazán sokat tanulni. Úgyhogy ez most a feladat, tanulunk a mai napból!"

A mérkőzés jegyzőkönyvét itt tekinthetik meg.