Szívós István Gyermek Kupa - győzött a Vasas

Szívós István Gyermek Kupa - ötméteres párbajban győzött a Vasas.

E124A10D F410 42BB 8253 3BAA6FAD8FEE
2020.07.29 12:15, Komjádi Béla Sportuszoda

Gólszerzőink: Mérő Alex – 7, Szabó Márton – 2, Kiss Ádám – 1, Pörcz Martin Máté – 1, Végső Balázs – 1, Benedek Mór – 1.

Vasas Sport Club – KSI SE
15 – 13

Az első negyed során a Vasas egy góllal többet tudott szerzeni, mint csapatunk, így a vezetés az ő kezükbe került. A második játékrész elején ki tudtunk egyenlíteni, azonban ellenfelünk nem adta egy könnyen a győzelmet. A félidőre ismét előnyre tettek szert, az állás ekkor 6:4 volt. A harmadik játékrészben mind a két csapat 2-2 gólt lőtt, így a különbség nem változott. Az utolsó negyedben óriási küzdelem zajlott a medencében. Ellenfelünk már 3 góllal is vezetett, csapatunk azonban a negyed végéig kiegyenlített és 11:11 lett a végeredmény, így 5 méteres párbaj következett. Sajnos a Vasas 4 lövést tudott gólra váltani, míg mi csak 2-t, így a végső győzelem ezúttal az övék lett.