Kettőből kettő

A mai napot az ifi játékosok kezdték. Ellenfelük a Kaposvári Vízilabda Klub volt.

2B9FA384 C301 495D 8677 3EDE121AB330

Bóbis Botond megúszásgóljával indítottuk a meccset, azonban a Kaposvár válasza erre egy akciógól volt. Ezt követően nagyjából 1,5 perc alatt Szalai Péter Miklós két gólpasszának köszönhetően, először Tóth-Gili Tamás, majd ismét Bóbis Botond talált be a kaposváriak kapujába. Az első 8 perc végére a két csapat között csupán 1 gól volt a különbség.

A következő negyedben azonban sikerült ellépni ellenfelünktől, így a félidő kezdete előtt már 9:5 állt az eredményjelző táblán.

A harmadik játékrész Pető Attila akciógóljával indult. A negyed vége előtt Csapó Ádám pontos passzának köszönhetően Gábor Lőrinc talált be ellenfelünk kapujába és ezzel az állást 15:7-re változtatta.

A végére a Kaposvár belelendült és ugyannyi gólt lőtt, mint mi (4-4), de a győzelemhez ez nem volt elegendő számukra. A végeredmény 19:11 lett, ezzel a srácok második mérkőzésüket is megnyerték a hétvégén.

Dávid Zoltán, csapatunk edzője, a következőt nyilatkozta a mérkőzésről:

"Amennyiben csak a számokat nézem a 19 lőtt gól szép teljesítmény, ha viszont a kialakított és elpuskázott helyzeteket akkor elégedetlen vagyok,ahogy a védekezéssel is .A 11 kapott gól azt gondolom nagyon sok és csak magunkat okolhatjuk érte. Pontatlanok és sokszor dekoncentráltak voltunk. Délután több kell majd az Eger ellen."