Háromszoros győzelem

A délután folyamán ifi csapatunkra még egy küzdelem várt, ezúttal a ZF-Eger csapatával küzdhettek meg a győzelemért.

FB77CDD1 7D4B 4AA7 AEF5 0BF6CE01183B

A mérkőzés eleje elég gólcsendesre sikeredett, a jeget Dubinák Szabolcs és Pető Attila összjátéka törte meg. Ezt követően megúszásból 2, büntetőből pedig 1 lövést sikerült gólra váltani. Ezzel szemben az Eger kapuralövései nem értek találatot.

A második negyed végére jelentős előnyre tettünk szert, az állás 9:2 volt ekkor.

A hátralevő 2x8 percben 7 gólt sikerült még értékesíteni. Szalai Márk Gábor kiváló védésének köszönhetően, a mi kapunkba összesen 3x került csak be a labda, így a fiúk magabiztos játékkal, a harmadik meccsüket is megnyerték.

Horváth János, csapatunk edzője, így nyilatkozott a mérkőzésről:

"Motiváltan, fegyelmezetten, védekezésben szinte hiba nélkül játszottunk! Támadásban voltak pontatlanságok, de összességében megérdemelten nyertünk. Meggyőződésem, hogy nincs ekkora különbség a két csapat között! Gratulálok a csapatomnak!💛💙💛💙"