tippmixpro

OB I/B: győzelem a Honvéd ellen

A mai nap utolsó mérkőzését OB I/B-s csapatunk játszotta a Honvéd ellen. A fiúk gyönyörűen játszva fölényes győzelmet arattak.

DF7C114E 7214 4EEF BF45 B45BB8D0DA03

Szorosan indult a mérkőzés. Az első 8 percben sajnos minden gólunkra értekezett válasz a Honvéd részéről, így a negyed végére egálba került a két csapat. Az eredmény ekkor 3-3 volt.

A második játékrésztől kezdve azonban támadásáról támadásra sikerült növelni az előnyünket. Kapusaink remekül védtek, játékosaink pedig a legtöbb helyzetüket értékesítették. A félidő kezdete előtt már 5 gólos előnyünk volt. A meccs második felében összesen 14 gólt sikerült szereznünk, így végeredményben fölényes sikert arattunk, 23-6-ra nyert csapatunk.

Gólszerzőink: Bóbis Botond 5, Bihácsi Bence 4, Tóth-Gili Tamás 3, Vékony Ákos 3, Dávid Zoltán 2, Csapó Ádám 2, Mucskai Tamás 1, Pető Attila 1, Dubinák Szabolcs 1, Keszthelyi Attila 1.

5E989978 3388 4BE8 9161 BF7874E70984

Horváth János, csapatunk edzője, így értékelte a mai mérkőzését:

“Nehéz mérkőzésnek indult, öröm játék lett belőle. Az elmúlt hetek gyengébb produkciója után komolyan vettük a mérkőzést! Azt kértem a csapattól, hogy a védekezésre különösen koncentráljunk, próbáljuk meg max. 7 gólon tartani az ellenfelet. Mivel a Honvéd döntetlent játszott a Vasassal (akivel mi a múlt héten igencsak megszenvedtünk...) kíváncsian vártam, mennyire tudunk koncentrálni. Az első negyed 3-3-a ránk nézve volt hízelgő. Ellenfelünk nagyon megnehezítette a dolgunkat. Az utolsó 3 negyedben nekünk gyakorlatilag minden összejött. Az elmúlt meccsekkel ellentétben kapusaim remekül védtek, ami megfelelő alap volt a kontra játékunknak. Nem nagyon szoktam egyénileg kiemelni senkit, mert igazából csakis és kizárólag a CSAPAT számít, most azonban nem mehetek el szó nélkül 3 játékosom teljesítménye mellett. Hála istennek pozitív értelemben!  Bihácsi Bence nagyszerűen centerezett, ezt a küzdőszellemet várom már legalább 2 éve!  Ugyancsak nagyot játszott a Tóth-Gili - Vékony védőpáros akik amellett, hogy fantasztikusan bekkeltek, több tiszta szerelésük volt, még helyzeteiket 100%-osan kihasználva 3-3 gólt lőttek ! Good job!  💛💙💛💙”