tippmixpro

OB I/B: győzelem a Dunakanyar Waterpolo ellen

OB I/B-s csapatunk mai ellenfele a Dunakanyar Waterpolo volt.

7843BBA5 1161 45A6 9258 A9FD33FDA461

Szépen indítottak a fiúk ugyanis már az első támadásban sikerült gólt szerezniük. Az első negyedben a Dunakanyar még nagyon jól tartotta magát, így csapatunknak 1 gólos előnyt sikerült kiharcolni a 8 perc végére.

A következő játékrészben azonban ellenfelünk csupán 1x talált be kapunkba. Játékosaink - főleg megúszásból szerzett góljaikkal - viszont növelni tudták előnyüket. Az állás a félidő kezdete előtt 11:6 volt a KSI javára.

A harmadik negyedben szinte mindegyik támadásunkból tudtunk gólt lőni, így összesen 8x találtunk be ellenfelünk kapujába.

Az utolsó játékrész viszonylag kiegyenlítetten zajlott, amíg csapatunk 4, addig ellenfelünk 3 találatot szerzett. Az előző negyedekben kialakult gólkülönbség miatt azonban a Dunakanyar Waterpolo már nem tudott minket megverni. Fölényes győzelmet arattunk, a végeredmény 23:12 lett.

Gólszerzőink: Bóbis Botond (5), Dávid Zoltán (4), Schmölcz Norman (3), Mucskai Tamás (2), Bihácsi Bence (2), Tóth-Gili Tamás (2), Gábor Lőrinc (2), Vékony Ákos (1), Mészáros Márk (1), Szalai Péter Miklós (1).

Horváth János, csapatunk edzője, így nyilatkozott a mérkőzés után:

“Nyertünk, gratulálok a csapatomnak. Azt hiszem, hogy most ez a maximum amit tudok mondani.... 💔💔💔”

A mérkőzés jegyzőkönyvét itt tekinthetik meg.