tippmixpro

OB I/B: az év utolsó mérkőzése is KSI győzelemmel végződött

Nem sokat pihenhettek a srácok a csütörtöki YBL elleni meccs után, ugyanis ma reggel 9 órakor már Tatabánya felé vették az irányt. Ellenfelük a hazai csapat volt, a mérkőzést pedig idegenben, a Tatabányai Sportuszodában játszották.

BC605EBB BD92 4365 8E59 7256E570553F

Az első perctől kezdve folyamatosan növeltük előnyünket, a félidő kezdete előtt már 11:5 volt az állás a javunkra.
Igaz az utolsó negyed végeredménye döntetlen lett, de ez a mérkőzés végkimenetelét már nem befolyásolta. A fiúk 17 lőtt és 9 kapott góllal megnyerték a Tatabánya elleni meccset is.

Az évben ez volt az utolsó mérkőzésünk, a srácok eddig hibátlan mérleggel, toronymagasan vezetik a tabellát.

Gólszerzőink: Dávid Zoltán (4), Dubinák Szabolcs (4), Schmölcz Norman (2), Országh Mihály (2), Nagy Ákos (1), Gábor Lőrinc (1), Lantos István (1), Bihácsi Bence (1), Vékony Ákos (1).

Horváth János, csapatunk edzője, így nyilatkozott a mérkőzés végén:

"Idénybeli utolsó mérkőzésünket egy nagyon fiatal csapattal meggyőzően nyertük! Nehéz héten, nehéz hónapon vagyunk túl!💔💔💔 Mérlegünk eddig hibátlan, hétfőtől azon dolgozunk, hogy az is maradjon! Mesti, Pista bácsi, Zoli bácsi!💔❤️💔 Felfoghatatlan!"