tippmixpro

OB I/B: győzelem az FTC ellen

A szombati FTC elleni mérkőzésüket is sikerrel vették a fiúk.

68C16B59 F9DE 4600 93E9 7CF365337B28

Az első negyed során csapatunk legtöbb támadását góllal tudta befejezni, így elég hamar jelentős előnyre tettünk szert. Nem volt ez másképp a következő két játékrész alatt sem. Kiváló védekezésünknek köszönhetően, ellenfelünk csak a legutolsó negyedben tudott gólt lőni nekünk. A különbség addigra viszont már akkora volt a két csapat között, hogy az FTC hiába tudta megnyerni az utolsó negyedet, a végső győzelem így is a miénk lett. A meccs végén 14-4 állt az eredményjelző táblán, ezzel csapatunk újabb győzelmet tudhat maga mögött.

Horváth János, csapatunk edzője, így nyilatkozott a győztes mérkőzés után:

"Nehéz mérkőzésre számítottam, hiszen a tabella 1-2. helyezettje csapott össze. Ráadásul a héten valahogy nem úgy sikerültek a dolgok ahogy szerettem volna! Kollégám meg is jegyezte, hogy olyan gyenge volt a főpróba, hogy az előadás biztos jó lesz! Neki lett igaza!😍 3 negyednyi fantasztikus játékot produkált a csapatom! Védekezésünk hibátlan volt, míg támadásban 11 lőtt gólunk ellenére, úgy érzem inkább nekem lehet hiányérzetem. Sok helyzetet hagytunk ki, ennek ellenére motiváltan és rendkívüli koncentrációval játszott a csapatom! Mivel a Ferencvárost visszük magunkkal a rájátszásba, dupla öröm ez a győzelem! Köszönöm a csapatomnak ezt a fantasztikus délelőttöt! Hajrá KSI!💛💙💛💙💛💙"